top of page
875_apparecchi-ortodonzia-invisibile.jpg
person-holding-wooden-toothbrush-3737592
IMG_2771.JPG

STOMATOLOGIA

Zdrowe i piękne zęby są ważne dla naszego wyglądu, samopoczucia i zdrowia dlatego zadbaj o nie już dziś. Stomatologia w mieście Warszawa (Mokotów) – to branża, która cały czas się prężnie rozwija. Nic dziwnego – powstaje coraz więcej klinik oferujących kompleksowe usługi. Jako dziedzina medycyny łączy w sobie wątki profilaktyczne, lecznicze i estetyczne. Współcześnie daje dentystom nieograniczone możliwości. Mimo tego stomatologia jest obszarem największych zaniedbań Polaków w zakresie dbania o własne zdrowie i zdrowie naszych dzieci. 

Stomatologia ogólna zajmuje się głównie profilaktyką leczeniem próchnicy. Gdy proces próchniczy jest bardzo zaawansowany leczenie zachowawcze należy wspomóc specjalistycznymi dziedzinami stomatologii, jak np endodoncja. Stomatologia w mieście Warszawa (Mokotów)? Postaw na IMEDI. Najlepsi dentyści dołożą wszelkich starań, aby uratować ząb, nie dopuszczając do jego usunięcia. 

Zachowanie pięknego zdrowego uśmiechu nie jest możliwe bez pomocy dobrego dentysty, ortodonty czy protetyka. Stomatolog na Mokotowie w Warszawie zapewni Państwu bezbolesną i kompleksową stomatologię. 

Nasz dentysta w Warszawie oferuje spotkania lunchowe, przez stomatologię zachowawczą po zaawansowaną implantologię, protetykę i ortodoncję przenoszące nas w stronę estetyki. W gabinecie stomatologicznym IMEDI w Warszawie (Śródmieście, Służewiec) znajdziesz doświadczonych dentystów dla których ortodoncja, endodoncja, implantologia, protetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, a także stomatologia estetyczna nie mają tajemnic. 

Rodziców i ich pociechy zapraszamy do dentysty. Stomatologia w mieście Warszawa (Mokotów) jest przyjazna również najmłodszym. Potwierdzeniem to klinika IMEDI, gdzie zainicjowano specjalne dziecięce soboty. Dzieci są wypoczęte i zrelaksowane, a położona nieopodal Galeria Mokotów daje możliwość przyznania natychmiastowej nagrody „za dzielność”.

bottom of page