top of page
IMG_2771.JPG

Dbamy o Twoją urodę, zdrowie

i dobre samopoczucie.

IMEDI powstało by wyjść na przeciw zapracowanym bywalcom Mordoru, zapewniając w dogodnym czasie i wygodnym miejscu szereg zabiegów pozwalających Wam lepiej zadbać o swoje zdrowie, swoją higienę i estetykę.

Mamy dla Was ofertę, dopasowaną do ograniczonego czasu jakim dysponujecie także, w formie tak popularnych w innych krajach zabiegów lunchowych. Chcemy żebyście żyli zdrowo, realizowali się w sposób efektywny, ze zdrowym, świadomym uśmiechem. Dlatego połączyliśmy solidną stomatologię - jedną z podstawowych dziedzin medycyny pierwszego kontaktu z dobrą dietetyką, a także zaawansowaną kosmetologią wspartą sprzętem najnowszej generacji.

Nasza jakość wyznacza złote standardy w swoich kategoriach, jak choćby mikrodermabrazja Skinjet, diodowy laser depilacyjny Light Sheer Desire firmy Lumenis, czy japońska Morita do cyfrowych zdjęć pantomograficznych zębów. Propozycję dla Was uzupełnimy o dorobek medycyny wschodniej w postaci zabiegów akupunktury z samego centrum Mongolii oraz możliwość konsultacji w zupełnie akademickich internie i kardiologii.

bottom of page