top of page
photo-of-woman-having-facial-care-373834
person-holding-silver-spoon-with-white-f
applying-body-lotion-care-cosmetic-produ

KOSMETOLOGIA

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA

 

 

firmy SkinJet jest to technologia mająca na celu usunięcie warstwy rogowej naskórka przy pomocy ścierniwa jakim jest tlenek glinu tzw. korund i podciśnienia, które zasysa złuszczony naskórek do wnętrza aparatu. Zabieg ma na celu oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń, rozświetlenie, zmniejszenie widoczności przebarwień oraz rogowacenia około mieszkowego, spłycenie blizn, zwężenie ujść mieszka włosowego potocznie nazywane ,,porami", niwelowaniu zmarszczek mimicznych, spłyceniu blizn po trądzikowych, zwiększa wchłaniania substancji odżywczych z kosmetyków. Zabieg jest przeznaczony dla skór grubych, tłustych, mieszanych, trądzikowych, z problemem fotostarzenia. Należy wykonać serię zabiegową 3 – 6 zabiegów co 2 tygodnie aby osiągnąć zadowalający i długotrwały efekt. Może być on łączony z innymi zabiegami

 

 

 

Peeling kawitacyjny firmy Biomak

 

 

 Polega na oczyszczeniu i odświeżenia naskórka za pomocą  fali ultradźwiękowej.  Jest to metoda przeznaczona dla każdego rodzaju skóry, a przede wszystkim dla skór naczyniowych z tendencją do trądziku różowatego, suchych, wrażliwych, cienkich, odwodnionych, dojrzałych, wiotkich, ze zmianami zakórnikowymi oraz grudkowymi, z tendencją do przebarwień. Jest to metoda całoroczna, po której natychmiast widać rozświetlenie naskórka, oczyszczenie z zaskórników otwartych zamkniętych, wygładzenie, a dodatkowym atutem jest brak podrażnienia (zabieg można wykonywać przed ważnymi uroczystościami). Mikro masaż, który następuje poprzez kawitację poprawia mikro krążenia dzięki czemu następuje dotlenienie tkanek i jej odżywienie. Może być wykonany jako samodzielny zabieg lub też można go połączyć innymi zabiegami. Zalecany jest w serii 4-8 zabiegów co 1- 2 tygodnie.

 

 

 

Mezoterapia igłowa

 

Jedna z najpopularniejszych metod uzyskania szybkich efektów regeneracji naskórka, odmłodzenia, niwelowania przebarwień, poprawy owalu twarzy, wypłycania zmarszczek, zagęszczenia skóry, zmniejszenia cieni pod oczami, zahamowania wypadania włosów, spalania tkanki tłuszczowej (lipoliza iniekcyjna), redukcji rozstępów. Przy pomocy igły grubości 0,3 mm podajemy śródskórnie odpowiednio dobraną wysokiej jakości substancję odżywczą. Zabiegi są wykonywane ze znieczuleniem dlatego są prawie bezbolesne. Jest to metoda przeznaczona dla każdego rodzaju skóry. Po zabiegu skóra jest lekko podrażniona i zaczerwieniona natomiast do kilku dni po spotkaniu objawy te przechodzą samoistnie. Efekty mezoterapii igłowej widoczne są od razu po zabiegu i utrzymują się wiele miesięcy. Seria zabiegowa dobierana jest indywidualnie przez mgr kosmetolog w zależności od problemu skórnego natomiast przeciętna ilość zabiegów to 3-5 spotkać co 4 tygodnie.

 

 

 

Mezoterapiia frakcyjna nanopen Nanofrax

 

Unikalna metoda liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, poprawy owalu twarzy, zagęszczenia skóry, rozjaśnienia przebarwień np. po hormonalnych tzw. ostudy, zwężenia ujść mieszka włosowego tzw. „Porów", redukcji rozstępów i blizn zarówno po trądziku jak i po urazach. Zabieg polega na  mikrouszkodzeniach 42 tytanowymi igłami, dzięki którym następuje uszkodzenie naskórka, a w konsekwencji pełna regeneracja i przebudowa skóry. Podczas zabiegu wykorzystywane są koktajle witaminowe między innymi wit C, A, E, koenzym Q10, flawonoidy, kwas hialuronowy, krzem organiczny czy aminokwasy itp, które wspomagają osiągnięcie konkretnych efektów. Dzięki zabiegowi stymulowane są fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, których celem jest zagęszczenie skóry i wypłacenie zmarszczek, redukcja blizn i rozstępów itp. Nanopen może być wykorzystywany jako stymulacja naskórka w okolicy głowy przyspieszenia  porostu włosów. Zabieg jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Pełne gojenie naskórka następuje do 7 dni po spotkaniu. Liczba zalecanych zabiegów jest indywidualna w zależności od problemu pacjenta natomiast minimum to c zabiegi wykonywane co 3-4 tygodnie.

 

 

 

Karboksyterapia firmy Bednarek

 

Jest bezpieczna i skuteczna metoda pracy z  dwutlenkiem węgla (CO2), która ma wiele zastosowań w medycynie estetycznej. Zabieg polega na śródskórnej podaży kontrolowanej dawki CO2, który przechodzi w przestrzenie międzykomórkowe i daje nam efekt rozszerzenia naczyń krwionośnych oraz tworzenie się nowych kapilarów. W miejscu podaży CO2 zwiększa się przepływ krwi, dzięki czemu następuje lepsze dotlenienie tkanek i dostarczenie składników odżywczych. Efekty jakie możemy osiągnąć to redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu, zahamowanie wypadania włosów, spłycenie rozstępów, blizn po trądzikowych, po urazowych i pooperacyjnych, lifting, poprawa owalu twarzy, zmniejszenie cieni po oczami, zagęszczenie i rozjaśnienie skóry,  likwidacja przebarwień. Zbieg  przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry i może być stosowany w każdej lokalizacji. Zaleca się 5-10 zabiegów co 2-14 dni w zależności na jakim problemie pracujemy.

Każdy zabieg poprzedzany jest konsultacją kosmetologiczną i wywiadem medycznym wykluczającym przeciwwskazania do zabiegu. Serie zabiegowe dobierane są indywidualnie do każdego pacjenta. Mgr kosmetolog również przeanalizuje z Państwem domową pielęgnacje i pomorze dobrać odpowiednie kosmetyki.

bottom of page