top of page
vegetable-sandwich-on-plate-1095550.jpg
photo-of-half-cut-avocado-2095924.jpg
person-holding-green-vegetables-36295372

DIETETYKA

Dieta to dziś kluczowy element zdrowego trybu życia i dbania o siebie. W czasach kiedy jemy ponad miarę, szczególnie złych kalorii – opieka doświadczonego dietetyka to jeden z ważniejszych elementów związanych z profilaktyką zdrowotną lub wspieraniem leczenia licznych schorzeń. Poszukując odpowiedzi na pytanie, jak schudnąć lub tym bardziej jak szybko schudnąć łatwo znaleźć przepisy na dietę odchudzającą, której zastosowanie ma dużą szansę spowodować więcej szkód niż przynieść korzyści.

Dietetyk rozpoczyna pracę od rozbudowanego wywiadu i konsultacji. W drugim kroku zleca poszerzone badania laboratoryjne, które odpowiedzą na pytania o twój poziom cukru, cholesterolu, pracę nerek wątroby. W zestawieniu z deklarowanym trybem życia powstaje dieta, czy może jadłospis a może wręcz panel żywieniowy dostosowany do Twoich indywidualnych warunków i potrzeb Twojego organizmu. W połączeniu z aktywacją fizyczną, będziecie zaskoczeni poprawą jakości życia.

Wszystkie aspekty życia człowieka, na każdym jego etapie zależne są między innymi a może głównie od prawidłowych nawyków żywieniowych. Dlatego warto skonsultować z dietetykiem, który ustali plan żywienia dostosowany do indywidualnych preferencji i potrzeb. Dietetyka Warszawa (Mokotów)? Postaw Zaufaj kwalifikacjom i doświadczeniu współpracującej z IMEDI dietetyk, Barbarze Dąbrowskiej-Górskiej, która jest nie tylko dietetykiem z wykształcenia, ale także pasjonatką tematyki, blogerką i propagatorką zdrowego żywienia. 

Co daje Ci odpowiednia dieta?

  • dodaje pewności siebie przez normalizację masy ciała

  • wspiera strefę psychiczną, ułatwia panowanie nad emocjami

  • wspomaga płodność

  • zwiększa wydajność w pracy i ułatwia skupienie

  • wspomaga siły fizyczne

  • ułatwia powrót do zdrowia

 

W IMEDI stawiamy na indywidualne podejście. Dlatego nasz dietetyk skomponuje dla Ciebie program żywieniowy w oparciu o możliwości logistyczne, finansowe, upodobania kulinarne, styl życia, system pracy, a nawet informacje zgromadzone przez urządzenia analizujące skład ciała i aktywność fizyczną.

Dietetyka w mieście Warszawa na najwyższym poziomie. W IMEDI możesz wykonać unikalne badania genetyczne GENODIETA. Specjalny Panel Metaboliczny pozwala dietetykom na precyzyjne opracowanie programu żywieniowego w 100 proc. dopasowanego do potrzeb Pacjenta.

Dietetyka w Imedi to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto myśli o zdrowym i aktywnym trybie życia. Stawiamy na metody sprawdzone naukowo, najważniejszy jest dla nas komfort i bezpieczeństwo Pacjenta. Z dietetykiem IMEDI trwale zmienisz nawyki żywieniowe, odzyskasz siły witalne, poprawisz wyniki badań i schudniesz bez efektu jo-jo.

Zapoznaj się z ofertą naszych dietetyków i zobacz, w czym możemy Ci pomóc.

Dietetyka Warszawa (Mokotów). Zapraszamy do kliniki IMEDI.

bottom of page